Марш ветеранів на День Незалежності буде повністю аполітичним, - "Повернись живим"


На День незалежності Рух ветеранів проведе Марш захисників України, який буде принципово аполітичним

Про це засновник Фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега розповів кореспонденту Еспресо.TV. Об этом сообщает mungaz.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Організатором маршу буде Рух ветеранів України. Фонд "Повернись живим" виступає партнером. Хлопці самі організувались. Це перший випадок, коли всі ветерани, всі ветеранські організації відкинули в сторону протиріччя і розбіжності і об’єднались навколо єдиного заходу", — розповів Дейнега.

Кажучи про участь Фонду в Марші на День незалежності, волонтер зазначив, що аполітичність заходу стала вирішальним аргументом взяти участь у заході.

"Не буде жодного прапора, жодного спікера-політика на сцені. Ми як фонд зробимо те, що робимо в цю війну: ми візьмемо гроші в людей, які це підтримують, і допоможемо їх прозоро витратити на захід", — пояснив Дейнега.

Засновник Фонду також уточнив, що учасники маршу рухатимуться в "коробках".

"Попереду будуть родини загиблих, потім – "коробки" по регіонах, потім – всі інші. Принципово, що не буде партійних. Якщо хтось принесе партійних стяг, то зроблять так, щоб його не було", — додав він.

  • Раніше в ОПУ оприлюднили свій план заходів до 28-ї річниці Дня Незалежності України, окремий від маршу Руху ветеранів

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/marsh_veteraniv_na_den_nezalezhnosti_bude_povnistyu_apolitychnym_quotpovernys_zhyvymquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя