ЦВК оголосила переможця після перерахунку голосів у окрузі №50 у Покровську


Центральна виборча комісія оголосила результати в одномандатному виборчому окрузі № 50, що в Покровську Донецької області. За підрахунками ЦВК переміг представник політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Руслан Требушкін

Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії. Об этом сообщает mediamena.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На підставі протоколу ОВК про підсумки голосування в окрузі № 50 Комісія встановила результати, згідно з якими обраним народним депутатом України стає Требушкіна Р.В.", — оголосив Центрвиборчком.

У ЦВК повідомили, що Комісія прийняла постанову "Про факти порушення виборчих прав в окрузі № 50 на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019" і направила звернення до Національної поліції для проведення перевірки викладених у постанові порушень.

  • Нагадаємо, 24 липня ЦВК опрацювала 100% протоколів на 50-му окрузі у Покровську Донецької області, куди через протести поліція на гелікоптері доставила спецпідрозділ.

  • Боротьба на окрузі точилася між Покровським міським головою Русланом Требушкіним, який висувався від "Опозиційного блоку", та самовисуванцем Добропільським міським головою Андрієм Аксьоновим.

  • За підсумками підрахунку голосів, Требушкін здобув мандат.

  • з 22 липня у Покровську триває протестна акція через підрахунок голосів, люди встановили намети, зносили шини.

  • Для стабілізації ситуації у в одномандатному виборчому дільниці №50 у Покровську під часпідрахунку голосів і недопущення ускладнення оперативної ситуації прийнято рішення перекинути туди повітрям резерви груп спецпризначення Нацполіції.

  • 24 липня хлопці "спортивного вигляду" погрожували активістам.

  • 4 серпня у місті Покровськ Донецької області почалася передача уповноваженим представникам ЦВК пакетів з виборчими документами виборчих дільниць, зазначених в постанові Комісії № 1849, з виборчими бюлетенями з виборів народних депутатів України для голосування в ОВК № 50.

  • 5 серпня Центральна виборча комісія здійснила повторний перерахунок голосів і встановила результати виборів в одномандатному окрузі №50 у Покровську Донецької області.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/06/cvk_ogolosyla_peremozhcya_pislya_pererakhunku_golosiv_u_okruzi_50_u_pokrovsku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя